+38(067) 612-14-67

tov_arsenal2@ukr.net

 

Виробництво автопідйомників телескопічних здійснюється ТОВ " Арсенал-2 спільно з ТОВ Ризик. Виробничі потужності розташовані в місті Мелітополь Запорізької області. Ці підприємства діють на підставі угоди про співпрацю та спільну діяльність.

 

Товариство з обмеженою відповідальністю " Арсенал-2 є власником таких продуктів інтелектуальної власності: Патент на промисловий зразок №21216 «Автопідйомник телескопічний»;Патент на корисну модель №43449 «Автомобільний підйомник телескопічний»; Патент на корисну модель №47020 «Кабіна вантажного автомобіля».

 

 ТОВ " Арсенал-2 реалізує свою продукцію на підставу дозвільних документів бачених : Головним управлінням Держпраці у Запорізькій області (Застосовувати машини, механізми, устаткування підвищеної небезпеки - підйомників) та Дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки ( ремонт, технічне обслуговування, реконструкція машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки - підйомників, зварювальні роботи).

 

ТОВ Арсенал-2 здійснює закупівлю комплектуючих, передпродажну підготовку та безпосередню реалізацію готового продукту-автопідйомника телескопічного. Всім автомобілям присвоюється VIN код на підставу свідоцтва .

 

Товариство з обмеженою відповідальністю Ризик є виробником навісного обладнання . Підприємство виробляє продукцію на підставі зареєстрованих технічних умов (ТУ), а також дозвільної документації виданої Головним управлінням Держпраці у Запорізькій області (Використання машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки - підйомників) та Дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки ( ремонт, технічне обслуговування, реконструкція машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки - підйомників, зварювальні роботи).

 

ТОВ ризик здійснює безпосередньо виробництво, налагодження, реконструкцію, ремонт і гарантійне обслуговування навісного обладнання до автопідйомників.

 

 Продукція даних підприємств працює як на території України так і на території сусідніх держав. Замовниками зазначеної продукції переважно є енергетичні підприємства та комунальні установи міських рад.

 

Модельний ряд постійно оновлюється, модернізується відповідно до побажань замовників після практичного застосування.

 

АРСЕНАЛ 2
РУС УКР ENG
 ЗАВОД СПЕЦТЕХНіКИ "АРСЕНАЛ 2" Підприємство було засноване в 2001 році, займається виготовленням навісного обладнання. В даний час підприємство Арсенал-2 має власні виробничі площі і в штаті підприємства складається понад 90 людей різних професій. Предметами діяльності підприємства є: - Виготовлення автопідйомників і навішування їх на різні шасі – Навішування автопідйомників на шасі замовника – Ремонт і технічне обслуговування автопідйомників - Виготовлення запчастин для автопідйомного обладнання – Виготовлення підйомно-транспортного устаткування - Модернізація кабін автопідйомників (збільшення числа пасажирських місць)

 

Для замовлення продукції нашої

компанії заповніть всі поля нижче

у формі і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

 

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма отримана